Możesz o wiele więcej niż Ci się wydaje !
Możesz o wiele więcej
niż Ci się wydaje !

,,Sztuka konwersacji zaczyna się od słuchania,, - Malcolm Forbes.

,,Sztuka konwersacji zaczyna się od słuchania,, - Malcolm Forbes.
Image is not available
Slider
Wystąpienia publiczne

Power Speech

Jeśli czujesz, że Twój zespół potrzebuje motywacji oraz wsparcia merytorycznego nakierowanego na wybraną przez Ciebie tematykę z przyjemnością przygotuję błyskotliwy Power Speech. Wystąpienie publiczne, przygotowane specjalnie na Wasze potrzeby to odpowiednio dobrana wiedza motywacyjna, zmiksowana z odpowiednim humorem, która w błyskawicznym czasie zmotywuje Twój team do efektywnego działania.

Dla kogo Power Speech ?

Dla szerszej publiczności np.: pracowników, zespołów sportowych, uczniów, którzy poszukują źródła inspiracji w pigułce, którzy w szybki i przyjemny sposób są gotowi zainspirować się wiedzą, która pobudza i daje impulsy do działania.

Wartości jakie daje Power Speech:

Natychmiastowy wzrost motywacji

ikona0w

Przyrost zaangażowania

ikona0w
ikona0w

Zastrzyk nowej wiedzy

ikona0w

Wzrost wyników

Power Speech to na polskim rynku dość nowa forma wystąpień i komunikacji w postaci solidnej dawki motywacji, i autorefleksji prowadzącej do pogłębienia uważności i efektywniejszego działania. Dzięki możliwościom jakie daje Power Speech, człowiek, zespół lub cała organizacja ma zdecydowanie większe szanse na zrealizowanie zamierzonych celów.

Korzyści

Power Speech dostarczy Tobie i słuchaczom wartościowych informacji i narzędzi, które użyte w odpowiedni i konsekwentny sposób pomogą w osiągnięciu spodziewanych rezultatów. 

Podczas Power Speecha zawsze...

Dostrzeżesz nową perspektywę, zobaczysz nowe możliwości, możesz doświadczyć przełomowego momentu w swoim życiu. Tego typu wystąpienie, to nie tylko energia, motywacja i inspiracja ale narzędzia i wiarygodność oparta na doświadczeniu osobistym, zawodowym oraz wartościach, którymi dzielę się z ogromną pasją.

Ile kosztuje ?

Ceny są ustalane indywidualnie w zależności od Twoich oczekiwań, 
napisz lub zadzwoń, znajdziemy zadowalające rozwiązanie. Wyniki pokazują, że korzyści są nieporównywalnie większe w stosunku do wartości kosztu.

Terminy ?

Terminy koniecznie trzeba umawiać z kilkudniowym wyprzedzeniem.
Z tytułu trudno dostępnych terminów weekendowych, zdecydowanie łatwiej jest umówić się w dni powszednie.
Skontaktuj się ze mną w celu ustalenia terminu.

Forma pracy i czas trwania ?

Tu pracujemy w grupie, a metoda ta działa efektywnie już od około 10 osób do nawet 20 tyś ludzi. Każdy power Speech przygotowujemy starannie, biorąc pod uwagę grupę społeczną odbiorców, a czas takiego wystąpienia trwa od 30 do 60 min.

Ciekawość i odwaga to

TWOJA PRZEWAGA !

Oferta współpracy

Wybierz obszar w którym chcesz podnieść Swoje wyniki na jeszcze wyższy poziom.

photo08
Mentoring

Biznesowy

W Biznesie kluczowe jest podejmowanie trafnych decyzji, które przyniosą Firmie wartościowe, długofalowe wyniki.
Czy wyobrażasz sobie dokładnie jak mają wyglądać rezultaty Waszych działań?
Czy Twój zespół jest dopasowany na miarę waszych planów? Jak chcesz aby wyglądała Firma za 5 lat? Jak szukać najwartościowszych kontrahentów i jaką wartość jako zespół chcecie wnosić do życia swoich Klientów? Na takie i szereg innych zagadnień znajdziemy odpowiedz i razem podniesiemy jakość Twojego przedsięwzięcia biznesowego. Jeśli jesteś zdeterminowany na odważne działanie, to poprawimy wyniki Twojej Firmy o min 20% rok do roku.

photo07
Trening Mentalny

Sportowy

Sport, to dziedzina gdzie praca nad Mentalem ma wyjątkowe znaczenie. Jeśli jesteś przekonany, że sukces w sporcie wymaga ciężkiej pracy, czasu i konsekwencji, to masz rację lecz często to nie wystarcza. To właśnie Trening Mentalny pomaga uwolnić się od błędnych przekonań zakotwiczonych w naszych umysłach i usunąć bariery myślowe które, blokują Cię przed wykorzystaniem w pełni ludzkiego potencjału oraz osiągnięciem upragnionego wyniku i to on często wpływa na poprawę Twojej szczytowej efektywności. Odpowiednio dobrane techniki Treningu Mentalnego pomogą Ci cieszyć się nimi przez resztę życia.

power speech01
Wystąpienie Publiczne

Power Speech

Power Speech to nowoczesna forma wystapień publicznych, mająca na celu, dostarczyć słuchaczom świeżej porcji merytorycznej wiedzy, która bezpośrednio wpłynie na kumulację motywacji do natychmiastowego działania. Power Speech powoduje, że lepiej rozumiesz pewne podstawowe procesy życiowe,
zaczynasz więc działać z większym zaangażowaniem, gdyż dostrzegasz powiązanie własnego wkładu z oczekiwanymi rezultatami w Twoim życiu.

mentoring-zyciowy02
Mentoring

Życiowy

Poprzez sprawdzone i skuteczne metody z życia wzięte oparte na Treningu Mentalnym, możesz wreszcie w pełni odzyskać i wykorzystać drzemiące w Tobie możliwości, by zacząć układać życie na własnych zasadach.
Tak zwany Trening Mentalny, czyli praca z umysłem służy zrozumieniu własnych ograniczających przekonań i obaw, które blokują Cię na codzień.
Trening Mentalny pomoże Ci uwolnić się od wszelkich ograniczających Cię myśli i spowoduje, że np. odnajdziesz szczęście w związku, otrzymasz wymarzoną pracę oraz sprawi, że będziesz żyć pełniom życia.
Tu pokażę Ci jak za pomocą jednego zdania zdobędziesz wymarzoną pracę. Daję dożywotnią gwarancje.

ROBERT DOROSZ

TRENER MENTALNY

Jestem mistrzem w generowaniu nowych pomysłów i motywatorem ich realizacji. Pokazuję i uczę jak żyć życiem pełnym pasji. Kierując się mottem “najlepsze dopiero przed nami” zaszczepiam w innych ludziach otwartość, odwagę, chęć do działania, a poprzez odpowiednio dobrane narzędzia motywuję do realizacji wyznaczonych Celów. Twierdzę, iż najprostsze działania są najlepsze, i że warto każdego dnia kierować się sercem i intuicją. Pomagam ludziom odkryć swoje prawdziwe wartości i realizować prawdziwe Pasje, Cele, Marzenia, pokazując jednocześnie, że szkoda czasu na czekanie.

Linki strony

  • O MNIE

  • TRENING MENTALNY

OFERTA

  • TRENING BIZNESOWY

  • TRENING SPORTOWY

  • POWER SPEECH

  • TRENING ŻYCIA

  • POWER SPEECH

  • KONTAKT

Kontakt