Konsekwencja w działaniu i odważne decyzje
doprowadzą Cię do sukcesu
Konsekwencja w działaniu i odważne decyzje doprowadzą Cię do sukcesu
Mentoring Biznesowy to efektywna metoda doprowadzenia Ciebie i Twojego biznesu do wymarzonego miejsca w którym chciałbyś być.
Mentoring Biznesowy to efektywna metoda doprowadzenia Ciebie i Twojego biznesu do wymarzonego miejsca w którym chciałbyś być.
Image is not available
Slider
Mentoring

Biznesowy

Mentoring Biznesowy to sprawdzona metoda, która ukazuje niewyczerpane możliwości ciągłego podnoszenia efektywności Twojej firmy. Działa we wszystkich obszarach przedsiębiorstwa i doprowadza do lepszych wyników finansowych firmy. Czerpie ze sprawdzonej wiedzy i wartości ekspertów biznesu, opiera się na badaniach naukowych i wykorzystuje 23 letnie doświadczenie Trenera po to, aby wzmocnić, ustabilizować i rozwijać Twój biznes.

Dla kogo Mentoring Biznesowy ?

Dla osób, które chcą podnieś wyniki firmy na wyższy poziom, dla rad nadzorczych, zarządów spółek, udziałowców, dyrektorów i prezesów oraz właścicieli przedsięwzięć biznesowych. Dla firm, które szukają nowych możliwości, nowych usprawnień, uproszczeń i pozytywnych zmian jak również dodatkowej motywacji do działania.

Mentoring Biznesowy gwarantuje:

Większe przychody

ikona0w

Stabilizacje i kontrolę

ikona0w

Encyklopedię możliwości

ikona0w
ikona0w

Motywację do działania

ikona0w

Chęć dalszego rozwoju

ikona0w

Więcej czasu na realizację pasji

 Jako ekspert i pasjonat Mentoringu Biznesowego pracuję indywidualnie nad obszarem mentalnym, organizacyjnym oraz finansowym. 
Dla najodważniejszych i wytrwałych liderów jestem w stanie zorganizować mój cenny czas tak, abyśmy wspólnie podnieśli wyniki Twojej firmy na wyższy poziom, a przy okazji zwiększyli ilość Twojego czasu wolnego.

Korzyści

Prognoza osiągnięcia zadowalających wyników w biznesie jest bardziej efektywna, gdy kreujesz swój biznes mentalnie z kimś, kto ma narzędzia oraz doświadczenie i wie jak to wykorzystać. Są to korzyści, które prowadzą do precyzyjnego osiągania założonych celów, a przy tym pozwalają być skoncentrowanym, pewnym siebie i konstruktywnie reagować na napotykające wyzwania. Mentoring Biznesowy da Wam więcej spokoju wewnętrznego, poczucia panowania nad obecną sytuacją i doprowadzi do optymalizacji oraz większej kontroli w całym przedsiębiorstwie. Skorzystaj z mojego doświadczenia i sprawdź to sam. Poprawa wyników finansowych gwarantowana.

Czujesz, że...

Dla Twojej firmy, takie rozwiązanie może być wartościowe i dostarczy nowych, gotowych rozwiązań przydatnych dla rozwoju biznesu, to zapytaj nas o Mentoring Biznesowy, a może już wkrótce poznasz prawdziwą fabrykę pomysłów. 

Ile kosztuje ?

Ceny są ustalane indywidualnie w zależniości od Twoich oczekiwań, 
napisz lub zadzwoń, znajdziemy zadowalające rozwiązanie. Wyniki pokazują, że korzyści są nieporównywalnie większe w stosunku do wartości kosztu.

Terminy ?

Terminy koniecznie trzeba umawiać z kilkudniowym wyprzedzeniem.
Z tytułu trudno dostępnych terminów weekendowych, zdecydowanie łatwiej jest umówić się w dni powszednie.
Skontaktuj się ze mną w celu ustalenia terminu.

Forma pracy i czas trwania ?

Pracujemy indywidualnie w cztery oczy, a w razie potrzeby przez Skype lub warsztaty grupowe, dobieramy takie rozwiązanie, które da najwięcej korzyści w jak najkrótszym czasie. 

Klucz do sukcesu

DZIAŁAJ ODWAŻNIE!

Oferta współpracy

Wybierz obszar w którym chcesz podnieść Swoje wyniki na jeszcze wyższy poziom.

photo08
Mentoring

Biznesowy

W Biznesie kluczowe jest podejmowanie trafnych decyzji, które przyniosą Firmie wartościowe, długofalowe wyniki.
Czy wyobrażasz sobie dokładnie jak mają wyglądać rezultaty Waszych działań?
Czy Twój zespół jest dopasowany na miarę waszych planów? Jak chcesz aby wyglądała Firma za 5 lat? Jak szukać najwartościowszych kontrahentów i jaką wartość jako zespół chcecie wnosić do życia swoich Klientów? Na takie i szereg innych zagadnień znajdziemy odpowiedz i razem podniesiemy jakość Twojego przedsięwzięcia biznesowego. Jeśli jesteś zdeterminowany na odważne działanie, to poprawimy wyniki Twojej Firmy o min 20% rok do roku.

photo07
Trening Mentalny

Sportowy

Sport, to dziedzina gdzie praca nad Mentalem ma wyjątkowe znaczenie. Jeśli jesteś przekonany, że sukces w sporcie wymaga ciężkiej pracy, czasu i konsekwencji, to masz rację lecz często to nie wystarcza. To właśnie Trening Mentalny pomaga uwolnić się od błędnych przekonań zakotwiczonych w naszych umysłach i usunąć bariery myślowe które, blokują Cię przed wykorzystaniem w pełni ludzkiego potencjału oraz osiągnięciem upragnionego wyniku i to on często wpływa na poprawę Twojej szczytowej efektywności. Odpowiednio dobrane techniki Treningu Mentalnego pomogą Ci cieszyć się nimi przez resztę życia.

power speech01
Wystąpienie Publiczne

Power Speech

Power Speech to nowoczesna forma wystapień publicznych, mająca na celu, dostarczyć słuchaczom świeżej porcji merytorycznej wiedzy, która bezpośrednio wpłynie na kumulację motywacji do natychmiastowego działania. Power Speech powoduje, że lepiej rozumiesz pewne podstawowe procesy życiowe,
zaczynasz więc działać z większym zaangażowaniem, gdyż dostrzegasz powiązanie własnego wkładu z oczekiwanymi rezultatami w Twoim życiu.

mentoring-zyciowy02
Mentoring

Życiowy

Poprzez sprawdzone i skuteczne metody z życia wzięte oparte na Treningu Mentalnym, możesz wreszcie w pełni odzyskać i wykorzystać drzemiące w Tobie możliwości, by zacząć układać życie na własnych zasadach.
Tak zwany Trening Mentalny, czyli praca z umysłem służy zrozumieniu własnych ograniczających przekonań i obaw, które blokują Cię na codzień.
Trening Mentalny pomoże Ci uwolnić się od wszelkich ograniczających Cię myśli i spowoduje, że np. odnajdziesz szczęście w związku, otrzymasz wymarzoną pracę oraz sprawi, że będziesz żyć pełniom życia.
Tu pokażę Ci jak za pomocą jednego zdania zdobędziesz wymarzoną pracę. Daję dożywotnią gwarancje.

ROBERT DOROSZ

TRENER MENTALNY

Jestem mistrzem w generowaniu nowych pomysłów i motywatorem ich realizacji. Pokazuję i uczę jak żyć życiem pełnym pasji. Kierując się mottem “najlepsze dopiero przed nami” zaszczepiam w innych ludziach otwartość, odwagę, chęć do działania, a poprzez odpowiednio dobrane narzędzia motywuję do realizacji wyznaczonych Celów. Twierdzę, iż najprostsze działania są najlepsze, i że warto każdego dnia kierować się sercem i intuicją. Pomagam ludziom odkryć swoje prawdziwe wartości i realizować prawdziwe Pasje, Cele, Marzenia, pokazując jednocześnie, że szkoda czasu na czekanie.

Linki strony

  • O MNIE

  • TRENING MENTALNY

OFERTA

  • TRENING BIZNESOWY

  • TRENING SPORTOWY

  • POWER SPEECH

  • TRENING ŻYCIA

  • POWER SPEECH

  • KONTAKT

Kontakt