Mistrzostwo zaczyna się w Twojej głowie.
Mistrzostwo zaczyna się
w Twojej głowie.
"Nigdy nie ukrywałem, że moim celem jest być najlepszym !" - Cristiano Ronaldo.
"Nigdy nie ukrywałem, że moim celem jest być najlepszym !" - Cristiano Ronaldo.
Image is not available
Slider
Trening Mentalny

Sportowy

Sport, to dziedzina gdzie praca nad mentalem odgrywa szczególne znaczenie. Przygotowanie techniczne, fizyczne oraz taktyczne na pewnym poziomie, może już nie wystarczyć, jednak często zawodnicy osiągają najlepsze, życiowe wyniki właśnie dzięki pracy nad nieograniczonymi zasobami mentalnymi. Sprawdź sam i idź po mistrzostwo. Korzystając ze sprawdzonych i gotowych narzędzi, będziesz osiągał o wiele więcej niż dotychczas. Jeśli jesteś zdeterminowany na najlepsze wyniki, wykorzystaj ten moment, kup Trening Mentalny Mistrza i rusz po mistrzostwo drogą zwycięzcy.

Dla kogo Trening sportowy ?

Zadaniem sportowca jest osiągać najlepsze rezultaty w swojej dyscyplinie, ale jak zapewne wiesz, nie jest to wcale proste. Jeśli nie uzyskujesz zadowalających wyników, jeśli nie rozwijasz się wewnętrznie i masz poczucie, że stoisz w miejscu, nie masz motywacji lub chęci, a do tego dochodzi frustracja, Twój wewnętrzny dialog Cię nie wspiera, to już czas podjąć jedno proste działanie: zadzwoń lub napisz i sprawdź jakie rezultaty przyniesie Tobie Trening Mentalny. Nic nie tracisz, a zyskać możesz prawdziwe mistrzostwo, sławę, pieniądze i uznanie, a w rezultacie spełnione życie.

Trening Mentalny pomoże Ci:

Zmotywować Cię do działania

ikona0w

Dostrzec nowe możliwości

ikona0w
ikona0w

Zrozumieć przyczyny sukcesu

ikona0w

Obniżyć poziom stresu

Zastanawiasz się w jaki sposób możesz być jeszcze lepszy w swojej dyscyplinie, jak uwolnić wewnętrzną moc i osiągnąć wymarzony wynik? Odpowiedź jest jedna, Trening Mentalny - sprawdź to!
Wiedz, że Twój umysł jest jak mięsień. Tak jak kulturysta na siłowni ćwiczy biceps, tak Ty zacznij ćwiczyć ze swoim umysłem. Efekty pozytywnie Cię zaskoczą!

Korzyści

Trening Mentalny sportowy pozwoli rozwinąć kluczowe umiejętności zwiększające Twoją sportową  efektywność. Uzyskasz wsparcie w zakresie dążenia do realizacji swoich celów. Skompletujesz zestaw technik wspierających rozwój kariery sportowej i przydatnych w życiu osobistym oraz nauczysz się dobierać ćwiczenia mentalne do konkretnych sytuacji i potrzeb.

Jeśli nie...

działają dotychczasowe metody, jeśli jeszcze szukasz i nie znalazłeś wsparcia, to mówię Ci to z całym sercem, jesteś w najlepszym czasie i najlepszym miejscu. Jeśli Ci poważnie zależy i podchodzisz do tego z determinacją, to wykorzystaj moment i skorzystaj z profesjonalnego Treningu Mentalnego. Twoje życie zmieni się na lepsze.   

Ile kosztuje ?

Ceny są ustalane indywidualnie w zależności od Twoich oczekiwań, 
skontaktuj się ze mną a znajdziemy zadowalające rozwiązanie. Wyniki pokazują, że korzyści są nieporównywalnie większe w stosunku do ceny treningu.

Terminy ?

Terminy koniecznie trzeba umawiać z kilkudniowym wyprzedzeniem.
Z tytułu trudno dostępnych terminów weekendowych, zdecydowanie łatwiej jest umówić się w dni powszednie.
Skontaktuj się ze mną w celu ustalenia terminu.

Forma pracy i czas trwania ?

Pracujemy indywidualnie w cztery oczy, a w razie potrzeby przez Skype lub warsztaty grupowe, dobieramy takie rozwiązanie, które da najwięcej korzyści w jak najkrótszym czasie. 

Klucz do zwycięstwa

DZIAŁAJ ODWAŻNIE!

Oferta współpracy

Wybierz obszar w którym chcesz podnieść Swoje wyniki na jeszcze wyższy poziom.

photo08
Mentoring

Biznesowy

W Biznesie kluczowe jest podejmowanie trafnych decyzji, które przyniosą Firmie wartościowe, długofalowe wyniki.
Czy wyobrażasz sobie dokładnie jak mają wyglądać rezultaty Waszych działań?
Czy Twój zespół jest dopasowany na miarę waszych planów? Jak chcesz aby wyglądała Firma za 5 lat? Jak szukać najwartościowszych kontrahentów i jaką wartość jako zespół chcecie wnosić do życia swoich Klientów? Na takie i szereg innych zagadnień znajdziemy odpowiedz i razem podniesiemy jakość Twojego przedsięwzięcia biznesowego. Jeśli jesteś zdeterminowany na odważne działanie, to poprawimy wyniki Twojej Firmy o min 20% rok do roku.

photo07
Trening Mentalny

Sportowy

Sport, to dziedzina gdzie praca nad Mentalem ma wyjątkowe znaczenie. Jeśli jesteś przekonany, że sukces w sporcie wymaga ciężkiej pracy, czasu i konsekwencji, to masz rację lecz często to nie wystarcza. To właśnie Trening Mentalny pomaga uwolnić się od błędnych przekonań zakotwiczonych w naszych umysłach i usunąć bariery myślowe które, blokują Cię przed wykorzystaniem w pełni ludzkiego potencjału oraz osiągnięciem upragnionego wyniku i to on często wpływa na poprawę Twojej szczytowej efektywności. Odpowiednio dobrane techniki Treningu Mentalnego pomogą Ci cieszyć się nimi przez resztę życia.

power speech01
Wystąpienie Publiczne

Power Speech

Power Speech to nowoczesna forma wystapień publicznych, mająca na celu, dostarczyć słuchaczom świeżej porcji merytorycznej wiedzy, która bezpośrednio wpłynie na kumulację motywacji do natychmiastowego działania. Power Speech powoduje, że lepiej rozumiesz pewne podstawowe procesy życiowe,
zaczynasz więc działać z większym zaangażowaniem, gdyż dostrzegasz powiązanie własnego wkładu z oczekiwanymi rezultatami w Twoim życiu.

mentoring-zyciowy02
Mentoring

Życiowy

Poprzez sprawdzone i skuteczne metody z życia wzięte oparte na Treningu Mentalnym, możesz wreszcie w pełni odzyskać i wykorzystać drzemiące w Tobie możliwości, by zacząć układać życie na własnych zasadach.
Tak zwany Trening Mentalny, czyli praca z umysłem służy zrozumieniu własnych ograniczających przekonań i obaw, które blokują Cię na codzień.
Trening Mentalny pomoże Ci uwolnić się od wszelkich ograniczających Cię myśli i spowoduje, że np. odnajdziesz szczęście w związku, otrzymasz wymarzoną pracę oraz sprawi, że będziesz żyć pełniom życia.
Tu pokażę Ci jak za pomocą jednego zdania zdobędziesz wymarzoną pracę. Daję dożywotnią gwarancje.

ROBERT DOROSZ

TRENER MENTALNY

Jestem mistrzem w generowaniu nowych pomysłów i motywatorem ich realizacji. Pokazuję i uczę jak żyć życiem pełnym pasji. Kierując się mottem “najlepsze dopiero przed nami” zaszczepiam w innych ludziach otwartość, odwagę, chęć do działania, a poprzez odpowiednio dobrane narzędzia motywuję do realizacji wyznaczonych Celów. Twierdzę, iż najprostsze działania są najlepsze, i że warto każdego dnia kierować się sercem i intuicją. Pomagam ludziom odkryć swoje prawdziwe wartości i realizować prawdziwe Pasje, Cele, Marzenia, pokazując jednocześnie, że szkoda czasu na czekanie.

Linki strony

  • O MNIE

  • TRENING MENTALNY

OFERTA

  • TRENING BIZNESOWY

  • TRENING SPORTOWY

  • POWER SPEECH

  • TRENING ŻYCIA

  • POWER SPEECH

  • KONTAKT

Kontakt