Twoje życie stanie się lepsze,
tylko, gdy Ty staniesz się lepszy.
Twoje życie stanie się lepsze,
tylko, gdy Ty staniesz się lepszy.
“Choćbyśmy przemierzyli cały świat w poszukiwaniu piękna, nie znajdziesz go nigdzie, jeśli nie nosisz go w sobie.” - Ralph Waldo Emerson.
“Choćbyśmy przemierzyli cały świat w poszukiwaniu piękna, nie znajdziesz go nigdzie, jeśli nie nosisz go w sobie.” - Ralph Waldo Emerson.
Image is not available
Slider
Mentoring

Życiowy

Trening Życiowy, to nauka radzenia sobie z trudnościami dnia codziennego i wykorzystywanie prostych oraz sprawdzonych technik, które wprowadzają w życie poczucie panowania i kontroli nad trudnymi sytuacjami i zrozumienie, że wszytko co się wydarza, zależy od działań jakie podejmiesz lub nie podejmiesz. Jeśli dalej niczego nie zmienisz, wiedz, że nic się nie zmieni. Mistrzowie olimpijscy oraz mistrzowie świata również korzystają z wiedzy trenerów. 

Dla kogo Mentoring Życiowy ?

Dla osób, którym życie wydaje się nudne, męczące i bez sensu, które szukają radości, miłości, lepszych relacji w związkach, lepszej pracy, więcej pieniędzy, odwagi i zdrowia. Jeśli chcesz coś w życiu zmienić, potrzebujesz motywacji, wsparcia, więcej czasu dla siebie i mniej stresu, a może więcej pewności siebie, to Mentoring Życiowy jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Odnajdziesz to czego pragniesz, o czym marzysz i czego potrzebujesz aby żyć pełnią życia. Tylko życie spełnione ma sens, a czas płynie i nikt go nie cofnie, nie czekaj więc, zrób to dla Siebie.

Mentoring Życiowy pomoże Tobie odnaleźć:

Spokój wewnętrzny i radość życia

ikona0w

Odkryjesz swoje wartości i pragnienia

ikona0w

Zaczniesz kierować się marzeniami

ikona0w
ikona0w

Lepsze zarobki i prawdziwe szczęście

ikona0w

Odnajdziesz sposób na wymarzoną pracę

ikona0w

Cenny czas dla siebie i najbliższych

Jest to zdrowa i polecana metoda pracy nad własnym rozwojem i kolorowaniem życia, której towarzyszą pozytywne emocje, kreatywne myślenie ale i koncentracja na pracy ze sobą. Jest to rozmowa z trenerem ,,przyjacielem", który pokaże Ci jak odnaleźć sens i energię do działania. 

Korzyści

Mentoring życiowy może poprawić każdy aspekt Twojego życia. Dzięki odpowiednio dobranym narzędziom Trenera, poznasz lepiej Siebie, rozwiniesz samoświadomość i podążysz przez siebie wybrana drogą samorealizacji i spełnienia.

Mentoring Życia jest dla każdego

Bez względu na wiek, zawód czy zainteresowania. Zdarza się, że w życiu brakuje nam pasji lub motywacji do podjęcia jakichkolwiek działań. To właśnie poprzez Mentoring Życia oparty na skutecznych i sprawdzonych metodach, można w pełni wykorzystać drzemiący w nas potencjał i możliwości, by zacząć w życiu realizować swoje plany, pasje i marzenia. Zainwestuj w siebie, skorzystaj z okazji, wykup Mentoring Życiowy i zacznij cudownie żyć. 

Ile kosztuje ?

Mentoring Życiowy, to wartości i wiedza płynąca głęboko z serca, która doprowadzi Ciebie do życia pełnego inspiracji. Jeśli zastanawiasz się ile kosztuje Mentoring, to ja powiem tak, napisz do mnie lub zadzwoń, a wtedy będziesz zdumiony. Co do jednego mam pewność, że to co otrzymasz po stokroć przewyższy środki, które zainwestujesz w Siebie.

Terminy ?

Terminy koniecznie trzeba umawiać z kilkudniowym wyprzedzeniem.
Z tytułu trudno dostępnych terminów weekendowych, zdecydowanie łatwiej jest umówić się w dni powszednie.
Skontaktuj się ze mną w celu ustalenia terminu.

Forma pracy i czas trwania ?

Tu przeważnie pracujemy indywidualnie, gdyż pracujemy na głębokim zaufaniu, ale zdarzają się również zajęcia grupowe. Każdy Mentoring Życiowy jest poprzedzony spotkaniem i wspólnym, otwartym dialogiem, który nakierowuje nas na obszar z którym trzeba popracować.    
Sesje z reguły trwają od 1 do 1,5 godz., a ich częstotliwość zależy od potrzeby sytuacji.

Zasługujesz na lepsze życie

ZRÓB TO DLA SIEBIE !

Oferta współpracy

Wybierz obszar w którym chcesz podnieść Swoje wyniki na jeszcze wyższy poziom.

photo08
Mentoring

Biznesowy

W Biznesie kluczowe jest podejmowanie trafnych decyzji, które przyniosą Firmie wartościowe, długofalowe wyniki.
Czy wyobrażasz sobie dokładnie jak mają wyglądać rezultaty Waszych działań?
Czy Twój zespół jest dopasowany na miarę waszych planów? Jak chcesz aby wyglądała Firma za 5 lat? Jak szukać najwartościowszych kontrahentów i jaką wartość jako zespół chcecie wnosić do życia swoich Klientów? Na takie i szereg innych zagadnień znajdziemy odpowiedz i razem podniesiemy jakość Twojego przedsięwzięcia biznesowego. Jeśli jesteś zdeterminowany na odważne działanie, to poprawimy wyniki Twojej Firmy o min 20% rok do roku.

photo07
Trening Mentalny

Sportowy

Sport, to dziedzina gdzie praca nad Mentalem ma wyjątkowe znaczenie. Jeśli jesteś przekonany, że sukces w sporcie wymaga ciężkiej pracy, czasu i konsekwencji, to masz rację lecz często to nie wystarcza. To właśnie Trening Mentalny pomaga uwolnić się od błędnych przekonań zakotwiczonych w naszych umysłach i usunąć bariery myślowe które, blokują Cię przed wykorzystaniem w pełni ludzkiego potencjału oraz osiągnięciem upragnionego wyniku i to on często wpływa na poprawę Twojej szczytowej efektywności. Odpowiednio dobrane techniki Treningu Mentalnego pomogą Ci cieszyć się nimi przez resztę życia.

power speech01
Wystąpienie Publiczne

Power Speech

Power Speech to nowoczesna forma wystapień publicznych, mająca na celu, dostarczyć słuchaczom świeżej porcji merytorycznej wiedzy, która bezpośrednio wpłynie na kumulację motywacji do natychmiastowego działania. Power Speech powoduje, że lepiej rozumiesz pewne podstawowe procesy życiowe,
zaczynasz więc działać z większym zaangażowaniem, gdyż dostrzegasz powiązanie własnego wkładu z oczekiwanymi rezultatami w Twoim życiu.

mentoring-zyciowy02
Mentoring

Życiowy

Poprzez sprawdzone i skuteczne metody z życia wzięte oparte na Treningu Mentalnym, możesz wreszcie w pełni odzyskać i wykorzystać drzemiące w Tobie możliwości, by zacząć układać życie na własnych zasadach.
Tak zwany Trening Mentalny, czyli praca z umysłem służy zrozumieniu własnych ograniczających przekonań i obaw, które blokują Cię na codzień.
Trening Mentalny pomoże Ci uwolnić się od wszelkich ograniczających Cię myśli i spowoduje, że np. odnajdziesz szczęście w związku, otrzymasz wymarzoną pracę oraz sprawi, że będziesz żyć pełniom życia.
Tu pokażę Ci jak za pomocą jednego zdania zdobędziesz wymarzoną pracę. Daję dożywotnią gwarancje.

ROBERT DOROSZ

TRENER MENTALNY

Jestem mistrzem w generowaniu nowych pomysłów i motywatorem ich realizacji. Pokazuję i uczę jak żyć życiem pełnym pasji. Kierując się mottem “najlepsze dopiero przed nami” zaszczepiam w innych ludziach otwartość, odwagę, chęć do działania, a poprzez odpowiednio dobrane narzędzia motywuję do realizacji wyznaczonych Celów. Twierdzę, iż najprostsze działania są najlepsze, i że warto każdego dnia kierować się sercem i intuicją. Pomagam ludziom odkryć swoje prawdziwe wartości i realizować prawdziwe Pasje, Cele, Marzenia, pokazując jednocześnie, że szkoda czasu na czekanie.

Linki strony

  • O MNIE

  • TRENING MENTALNY

OFERTA

  • TRENING BIZNESOWY

  • TRENING SPORTOWY

  • POWER SPEECH

  • TRENING ŻYCIA

  • POWER SPEECH

  • KONTAKT

Kontakt