Najlepsze dopiero przed nami
Najlepsze dopiero przed nami
Image is not available
Slider
Robert Dorosz

Trener Mentalny

Człowiek doświadczony, pasjonat działania, fabryka pomysłów, motywator dla którego niemożliwe nie istnieje. Mąż, rodzic, przyjaciel, stąpający twardo po ziemi, wspierający innych, jednym zdaniem, wyjątkowy i wartościowy człowiek.

Biznesowo

O byciu Przedsiębiorcą zadecydowała silna potrzeba wolności i niezależności.
Od dziecka się wyróżniałem, zawsze chciałem być niezależny. Dziś mogę powiedzieć z czystym sercem, że jestem doświadczonym i wartościowym Przedsiębiorcą z 23 letnim stażem i z niejednego pieca biznesowego chleb jadłem.
Z doświadczenia stwierdzam, że procesy biznesowe to nieustanna praca, wyszukiwanie, wymyślanie i wdrażanie efektywnych rozwiązań, inaczej mówiąc to Zmiana i Rozwój oraz podejmowanie trafnych decyzji, które przyniosą długofalowe, korzystne wyniki z perspektywy przyszłości Twojej firmy.
Jeśli dopadają Cię wątpliwości, nie martw się zbytnio, podejmij decyzję, działaj odważnie z rozwagą, pamiętaj, że zawsze możesz zmienić zdanie i zastąpić obecne decyzje nowymi, jeszcze lepszymi.
Jako doświadczony przedsiębiorca oraz Trener Biznesu, wiem jak ważną rolę odgrywa tu motywacja i partnerskie podejście.
Swój warsztat doświadczeń nieustannie rozwijam poprzez uczestnictwo w seminariach tematycznych, szkoleniach oraz konferencjach u wybitnych Inspiratorów i nauczycieli Polskich i zagranicznych takich jak; Brain Tracy, Robert Kiosaki, Jakub B. Bączek, Joseph Murphy, T, Harv Ekker, Timothy Ferriss.
Już teraz chętnie podzielę się z Tobą jedną z wielu wartościowych rad, którą sam stosuję: ,,Ucz się i czerp wiedzę od najlepszych specjalistów na rynku w swojej dziedzinie, to dobra droga do sukcesu”.

Prywatnie

Prywatnie jestem osobą, która wierzy w drugiego człowieka i w nieograniczone możliwości, które w nas drzemią a szczególnie w naszych dzieciach. To od nich tak wiele zależy. Dopilnujmy aby uczyły się i odkrywały swój cudowny potencjał i robiły w swoim życiu to co kochają. Uczmy je aby kierowały się sercem i intuicją, bo one jakimś cudem wiedzą kim my, tak naprawdę pragniemy być.
Od 23 lat jestem na 100% szczęśliwym mężem i ojcem. Wraz z żoną wychowujemy dwóch realizujących swoje pasje synów. Wspieram najbliższych w realizacji ich marzeń ale i sam chętnie ładuję baterie poprzez aktywności sportowe. Coroczne wyjazdy górskie w męskim kręgu synów i ich najbliższych kolegów, wspólne wyjazdy na narty, rowery, spacery, dyskusje i cudownie spędzany czas, traktuję jako bezcenny dar, za który jestem wdzięczny każdego dnia. Każdą chwilę spędzoną z moją rodziną, traktuję jako najbardziej wartościowe chwile mojego życiu. Uwielbiam realizować nowe wyzwania i stawiać im czoła. Wyznaczać nowe cele. Żyje by zwyciężać. Pasjonuję się rozwojem osobistym i motywacją. Skupienie na obserwacji własnych działań, ich analiza, spokój i ciągła poprawa przynosi zawsze wymierne rezultaty. Uczę, że Życie powinno być prawdziwą przygodą, każdego dnia powinniśmy budzić sie z radością i żyć pełnią życia, realizując Swoje najskrytsze marzenia. Trzeba wiedzieć, że marzenia to ukryte pragnienia naszego serca. Uwolnij się od ograniczających przekonań i zacznij żyć czerpiąc z życia pełnymi garściami. Żyj już dziś i każdego kolejnego dnia.
Zapamiętaj ,,Życie, powinno być prawdziwą przygodą".

Sportowo

Aktywność fizyczna, ciągłe działanie i zwycięstwo, to część mojej tożsamości.
Od dziecka babcia i dziadek nie mogli upilnować mnie w jednym miejscu. Jak nie chodziłem po płotach szkolnego boiska, to graliśmy w piłkę nożną, jak nie piłka to kosz, jak nie kosz to siatkówka, jak nie siatka to piłka ręczna, jak nie ręczną to pływanie, jak nie pływanie to rajdy rowerowe i bieganie, yoga, siłownia, rajdy motocyklowe, quadowe i samochodowe, wyprawy skuterami wodnymi. Ciągle coś, nie ma czasu na nudę. W 2019 roku płyniemy skuterami wodnymi dookoła Polski, to ponad 2000 km, następna, cudowna przygoda w szczytnym celu.
Obecnie jestem zawodnikiem Rajdowych Mistrzostw Polski Rajdów Baja, zdobyłem kilka prestiżowych nagród i jako jedyny Szczecinianin zdobyłem 1 Miejsce w Rajdach Terenowych Baja Poland 2016 oraz 3 Miejsce w Mistrzostwach Polski Samochodów Terenowych 2018 i z tym właśnie sportem jest związane jedno z moich dziecięcych marzeń małego chopca i zdobycie statuetki pustynnego Beduina w najtrudniejszym na świecie Rajdzie Dakar, kwestia czasu.
Dbam zarówno o wysoką formę mentalną jak i fizyczną mojego ciała. Nieustannie czerpię inspirację z możliwości, które podsuwa mi życie, wyciągam pouczające lekcje i cieszę się każdą chwilą. Cały ten czas intensywnie się rozwijam i wzbogacam moje doświadczenie jako Trener Mentalny w Sporcie. Pracując ze sportowcami, drużynami sportowymi i trenerami, pomagam osiągać najlepsze życiowe wyniki i sam przy tej okazji jestem dumny z możliwości dzielenia się moją wiedzą i doświadczeniam.
Pomagać innym realizować marzenia, to prawdziwy dar za który jestem wdzięczny z całego serca.

Wartości którymi kieruję sie w życiu:

wartości2

Moje atuty:

Trener Mentalny

Trener Mentalny, to człowiek doświadczony, którego zadaniem jest dostarczyć skutecznych narzędzi, abyś wykorzystał w pełni swój potencjał i zawsze podążał najlepiej wybraną dla siebie drogą, ku szczęściu i spełnieniu.

Mistrz Polski

Mistrzostwo zaczyna się od odpowiedniego sposobu myślenia właśnie o mistrzostwie. W taki waśnie odpowiedni sposób ja obmyśliłem i zdobyłem Puchar Polski oraz Mistrzostwo Polski w Samochodowych Rajdach Baja. Jeśli Ty również marzysz o mistrzostwie, zacznij współpracę z kimś, kto takie trofea osiągnął, on wie najlepiej jak doprowadzić Cię do upragnionego rezultatu.

Trener Biznesu

Trener Biznesu to specjalista, który pomaga określać cele biznesowe i je realizować przy pomocy odpowiednich narzędzi i metod w formie sesji i szkoleń. 23 lata doświadczenia robi wyniki.

Trochę o mnie...

Zapraszam do obejrzenia zdjęć

1 Miejsce Rajd Baja Poland 2016r.
Puchar Polski Samochodów Terenowych
Akademia Trenerów Mentalnych Jakuba B. Bączka 2017r.
Gala Sportu Motorowego 2016r. 3 Miejsce w Klasyfikacji Generalnej
Zawody Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych 2018r. M4Rally Team
3 Miejsce Cross Country Baja Szczecin Cup
Puchar Pomorza Bałtyckiego 2013
Zobacz więcej
ATM Kamil Lizurej Trener Personalny, Trener Mentalny
Zobacz więcej
Zjazd Absolwentów ATM 2018
Zobacz więcej
3 Miejsce Mistrzostwa Polski Rajdów Baja 2018,
Baja Szczecinek 2018
Zobacz więcej
3 Miejsce Mistrzostwa Polski Polskie Safari 2018
Baja Poland Columna Medica
Zobacz więcej
3 Miejsce Mistrzostwa Polski Baja Drawsko 2018, Baja Poland Columna medica
Zobacz więcej
Certyfikat ukończenia Akademi Trenerów Mentalnych 2018
Zobacz więcej
II Edycja Atm spotkanie podsumowujące 8 m-cy pracy.
Zobacz więcej
Trenerzy Mentalni w Polsce
Zobacz więcej
Trenerska Integracja
Zobacz więcej
Spotkanie Świąteczno Motywacyjne
Zobacz więcej
Spotkanie Motywacyjne ,,Mistrzowskie zespoły,,
Zobacz więcej
Profesor Andrzej Blikle ,,Doktryna Jakości,,
Zobacz więcej
Tadeusz Wojciech Eichelberger – polski psycholog, psychoterapeuta, pisarz.
Zobacz więcej
Turkusowe Organizacje XXI wieku
Zobacz więcej
Trening Mentalny przed Mistrzostwami Polski
Zobacz więcej
previous arrow
next arrow
Slider
ROBERT DOROSZ

TRENER MENTALNY

Jestem mistrzem w generowaniu nowych pomysłów i motywatorem ich realizacji. Pokazuję i uczę jak żyć życiem pełnym pasji. Kierując się mottem “najlepsze dopiero przed nami” zaszczepiam w innych ludziach otwartość, odwagę, chęć do działania, a poprzez odpowiednio dobrane narzędzia motywuję do realizacji wyznaczonych Celów. Twierdzę, iż najprostsze działania są najlepsze, i że warto każdego dnia kierować się sercem i intuicją. Pomagam ludziom odkryć swoje prawdziwe wartości i realizować prawdziwe Pasje, Cele, Marzenia, pokazując jednocześnie, że szkoda czasu na czekanie.

Linki strony

  • O MNIE

  • TRENING MENTALNY

OFERTA

  • TRENING BIZNESOWY

  • TRENING SPORTOWY

  • POWER SPEECH

  • TRENING ŻYCIA

  • POWER SPEECH

  • KONTAKT

Kontakt