Wszystko zaczyna się w myślach. To one zmieniają nasze życie.
Wyróżnij sie, myśl odważnie !
Wyróżnij sie, myśl odważnie!
"Nie ma takiej fantazji, której wola i rozum ludzki nie zdołałyby przekształcić w rzeczywistość." ~ William Szekspir
Nie ma takiej fantazji, której wola i rozum ludzki nie zdołałyby przekształcić w rzeczywistość.
William Szekspir
Image is not available
Slider
Czym jest Trening Mentalny

Trening Mentalny to „zespół działań z zakresu psychologii, socjologii i coachingu, które mają na celu pomagać trenowanym w wykorzystywaniu pełni potencjału i uzyskaniu kontroli nad emocjami i reakcjami podczas wykonywanych zadań".

Trening Mentalny jest dla wszystkich, którzy czują, że pragną czegoś więcej od życia, są otwarci i gotowi na zmiany.

Czujesz, że nie wykorzystujesz Swojego potencjału, szybko dopada Cię złość, stres, nie jesteś wydajny/a, nie osiągasz tego o czym marzysz, a może nosisz w sobie zazdrość, gniew, życzysz komuś źle lub nie masz odwagi wybaczyć? To wszystko powoduje, że jesteś zmęczony/a, nie masz chęci ani energii do działania, ciężko Ci się podnieść rano z łóżka i na nic nie masz ochoty? Nie czekaj, pokonaj Siebie i zacznij działać, teraz właśnie masz szanse na zmianę życia na lepsze. Trening Mentalny to świetny sposób. Zasługujesz na lepsze Życie.

Czemu jeszcze nie masz tego, czego bardzo pragniesz w swoim życiu?

Jeśli czegoś naprawdę pragniesz, jeśli bardzo czegoś chcesz, to musisz wiedzieć, że możesz właśnie to osiągnąć. Mam na to dowody, a oto jeden z nich: jest przecież Ktoś taki, kto osiągnął to, czego Ty pragniesz, czyż tak nie jest?
Różnica jest taka, że On zna sposoby dzięki którym osiąga to czego chce np; wewnętrzny spokój, czas wolny, dużo pieniędzy, dobre zdrowie, piękny dom, cudowne wakacje, lepszą pracę, wymarzony związek, lepsze życie.
Ciałem jesteśmy tacy sami, a różnice wynikają z naszego Mentalu, czyli myślenia i spostrzegania naszego życia. Tam jest prawdziwy diament, który powinieneś szlifować, prawdziwy potencjał masz właśnie w sobie.
Zrób coś dla siebie i zacznij zmieniać życie na lepsze. Właśnie teraz jest idealny moment, nie odwlekaj dłużej bo nic się nie zmieni, zrób pierwszy krok i dzwoń jeszcze dziś.

Podzielę się z Tobą pewną tajemnicą, otóż wiedz, że Niemożliwe nie istnieje, a wszytko co Cię spotyka w życiu zależy tylko i wyłącznie od Ciebie i twoich myśli. Bądź tego świadomy. Zadziałaj odważnie i sprawdź, a będziesz zadziwiony rezultatami jakie do Ciebie wrócą. 
To idealny moment w Twoim życiu
Co sądzą o mnie inni...
Michał Osuch

Michał Osuch

Przyjaciel, kumpel, przedsiębiorca, pilot rajdowy

Z Robertem przyjaźnimy się od kilkudziesięciu lat! I zdążyłem się przekonać, że jeśli chcesz działać, jeśli chcesz złapać motywacje, jeśli chcesz aby Twoje dni zamieniły się w ekscytującą przygodę to z Robertem jako Trenerem Mentalnym, przyjacielem, partnerem biznesowym masz to z dożywotnią gwarancją... i na start! Reszta się dzieje...ready to adventure??

opinia01

Klaudia Jakubowska

Architekt Szczęścia

Robert to niezwykły Trener Mentalny – do każdego podchodzi z ogromnym sercem, cierpliwością i otwartością. Jego uwaga podczas sesji jest zawsze przy Tobie, czyli dokładnie tam gdzie jej potrzebujesz! I niech nie zmyli Cię zewnętrzny spokój Roberta – pod tym spokojem jest wulkan, który zarazi Cię energią do działania, pewnością siebie i nawykiem zwyciężania - sprawi że staniesz się lepszą wersją siebie! Polecam Roberta z całego serca!

opinia02

Lidia Starz

Trener Szermierki MKS Kusy Szczecin

Cytuje. Grupa szermierzy miała możliwość uczestniczenia w trzydniowych zajęciach prowadzonych przez Trenera Mentalnego Roberta Dorosza. Zajęcia przeprowadzone merytorycznie i z zaangażowaniem, pozwoliły młodym zawodnikom dostrzec nowe możliwości zwiększenia pewności siebie, pracy nad polepszeniem koncentracji i zwiększenie wewnętrznego spokoju.

opinia03

Michał Szałek

Zawodnik Piłki Nożnej

Robert to Trener konkretny, obdarzony niesamowitą charyzmą, jednocześnie posiadający ogromne serce do ludzi. Potrafi jak nikt zarazić optymizmem i determinacją do pracy. Zdecydowanie polecam!

opinia04

Daniel Janik

Zawodnik Piłki Ręcznej

Polecam Roberta który jest połączeniem bogatego doświadczenia, ogromnego zaangażowania oraz wnikliwego spojrzenia. A pomaganie innym to po prostu Jego pasja.

opinia05

Kamil Lizurej

Mistrz Świata

Robert to człowiek determinacja - ambitny i skuteczny. Pracując z ludźmi, używa wszelkich sposobów, by dotrzeć do człowieka i pomóc mu osiągnąć Sukces.

opinia06

Renata Kalitka

Inwestor, Przedsiębiorca

Robert to niezwykle charyzmatyczny Trener. Z pasją i zaangażowaniem realizuje swoje cele. Determinacja i profesjonalizm to Jego motto.

opinia07

Łukasz Wałęsa

Przedsiębiorca, Podróżnik, Pasjonat spełnionego Życia

Robert jest przede wszystkim praktykiem ! W sporcie, jak i w biznesie osiągnął bardzo dużo, a tylko od takich ludzi można czerpać inspirację. Już przy pierwszej rozmowie widać i czuć od niego niesamowitą energię którą doskonale potrafi przekazać. Miałem okazję współpracować z Robertem przez ponad 10 miesięcy i z całego serca mogę go polecić.

ROBERT DOROSZ

TRENER MENTALNY

Jestem mistrzem w generowaniu nowych pomysłów i motywatorem ich realizacji. Pokazuję i uczę jak żyć życiem pełnym pasji. Kierując się mottem “najlepsze dopiero przed nami” zaszczepiam w innych ludziach otwartość, odwagę, chęć do działania, a poprzez odpowiednio dobrane narzędzia motywuję do realizacji wyznaczonych Celów. Twierdzę, iż najprostsze działania są najlepsze, i że warto każdego dnia kierować się sercem i intuicją. Pomagam ludziom odkryć swoje prawdziwe wartości i realizować prawdziwe Pasje, Cele, Marzenia, pokazując jednocześnie, że szkoda czasu na czekanie.

Linki strony

  • O MNIE

  • TRENING MENTALNY

OFERTA

  • TRENING BIZNESOWY

  • TRENING SPORTOWY

  • POWER SPEECH

  • TRENING ŻYCIA

  • POWER SPEECH

  • KONTAKT

Kontakt