Szkolenia / Eventy

Szkolenie zostało zrealizowane

23.05.2019 - Szczecin, Skybox - szkolenie: Działaj Odważnie! -

 

"Działaj Odważnie!" - tak zatytułowałem nasze nowe szkolenie, gdyż to od odważnego działania w naszym życiu, zależy to co spotyka nas w przyszłości. To nasze dzisiejsze działania przynoszą późniejsze rezultaty, to co robisz dziś ma ogromny wpływ na Twoje jutro w życiu osobistym, zawodowym w relacjach z innymi ludzmi, to ile zarabiasz z kim się przyjaźnisz, jaki masz związek z partnerem, gdzie pracujesz, to są dokładne rezultaty Twoich wcześniejszych działań.
Tak to po prostu w życiu działa. Wszystko ma swój wynik i rezultat.

❤️❌100%=❤️100%

Dlaczego warto zrozumieć przyczyny i rezultaty naszych działań i nauczyć się sposobów jak pokonywać lęk, obawy i strach?

Otóż dlatego, że jeśli uświadomisz sobie i zrozumiesz wynik swojego postępowania to wtedy zaczniesz Sam decydować o dzisiejszych, własnych wyborach, które przyniosą odpowiedni rezultat, a one spowodują, że albo zaczniesz być bardziej szcześliwy, albo bedziesz dalej marudził i narzekał na swoje życie. Pamiętaj to jest Twoje jedyne życie i wszytko co robisz zależy od Ciebie, więc zacznij podejmować wartościowe, odważne i cenne dla siebie działania.

Zapraszam Cię już dziś na szkolenie, odważ się, bo jeśli czytasz te sława to jest to znak, że szukasz lepszych zmian dla siebie, przyjdz,

💎 Nauczysz się jak pokonać strach, lęk i obawy,
💎 Dowiesz się skąd czerpać motywację do działania,
💎 Zrozumiesz czym różni się odważne działanie od straty czasu,
💎 Uświadomisz Sobie jak cenne jest dla Ciebie odważne działanie.

Tylko mądre i odważne działania wpłyną na polepszenie Twojego życia, przestań się bać, działaj odważnie a bedziesz żył z poczuciem radości.
Możesz dalej siedzieć i czekać, ale wtedy rezultay będą takie same i jak wtedy będziesz sie czuł?

Nie czekaj, nie zwlekaj, działaj odważnie bo to do odważnych ludzi Świat należy, a Ty właśnie należych do takich ludzi.

ROBERT DOROSZ

TRENER MENTALNY

Jestem mistrzem w generowaniu nowych pomysłów i motywatorem ich realizacji. Pokazuję i uczę jak żyć życiem pełnym pasji. Kierując się mottem “najlepsze dopiero przed nami” zaszczepiam w innych ludziach otwartość, odwagę, chęć do działania, a poprzez odpowiednio dobrane narzędzia motywuję do realizacji wyznaczonych Celów. Twierdzę, iż najprostsze działania są najlepsze, i że warto każdego dnia kierować się sercem i intuicją. Pomagam ludziom odkryć swoje prawdziwe wartości i realizować prawdziwe Pasje, Cele, Marzenia, pokazując jednocześnie, że szkoda czasu na czekanie.

Linki strony

  • O MNIE

  • TRENING MENTALNY

OFERTA

  • TRENING BIZNESOWY

  • TRENING SPORTOWY

  • POWER SPEECH

  • TRENING ŻYCIA

  • POWER SPEECH

  • KONTAKT

Kontakt